O nás - GERFLOR | Vinylové podlahy v akci Eshop

Nacházíte se zde: www.podlahygerflor.cz  » Podlahy - GERFLOR  » O nás - GERFLOR

O nás - GERFLOR

Vinylové PODLAHY GERFLOR

 

Vinylové podlahy s textilní podložkou Gerflor

Francouzská firma Gerflor uvedla na trh patentovanou novinku. Vinylové podlahy s textilní podložkou Gerflor je jednoduše geniální nápad, a to nejen díky své funkčnosti a vynikajícícím izolačním vlastnostem, ale také díky snadnosti pokládky a údržby. Jde o jeden z uživatelsky nejpřívětivějších typů podlahy a jako takový nemůže chybět ani v naší nabídce!

Pokládku zvládne jeden člověk za pár hodin

Vinylové podlahy s textilní podložkou doma může položit každý – není nutné volat někoho na pomoc, zvládnete to klidně sami a za jedno odpoledne.

Jak je to možné? Především - není nutné řešit výškové nerovnosti podkladu. Technologicky zdokonalená vlákna z recyklovaných materiálů překryjí každý hrbol nebo prohlubeň. Stačí zvolit vhodnou nášlapnou vrstvu. Je jedno, jestli je podkladem beton, laminát, dlažba či parkety – jednoduše rozviňte roli podlahoviny v místnosti. Lepení také není žádná věda. Podlahu na krajích fixujte oboustrannou lepicí páskou. Poté řezačem odstraníte přečnívající zbytky u stěn a u dveří a podlaha je hotová. V takovém stavu vám při přiměřené zátěži podlaha vydrží až třicet let.

To pravé pro domácnosti

Svrchní vrstva je vyvinuta tak, aby riziko uklouznutí bylo co nejnižší. Textilní podložka zajišťuje skvělou tepelnou i zvukovou izolaci. Děti mohou na takové podlaze pobíhat, jak chtějí – vaši sousedi žádný dusot neuslyší. Díky exkluzivnímu ošetření povrchu je PVC podlahovina Gerflor maximálně hygienická – zabraňuje šíření bakterií i plísní. A je také odolná proti poškození.

Podlaha přizpůsobená vašemu bytu

Proč byste měli výběr nábytku a ostatního vybavení bytu přizpůsobovat podlaze? Můžete to udělat i obráceně. Gerflor role je totiž možné zvolit z velké škály vzorů dekoru.

Zvolte i vy eko-zodpovědnou a vysoce funkční vinylovou podlahu s textilní podložku Gerflor, podlahu 21. století.

 K dispozici jsou řady Gerflor HQR, Home Comfort, Texline a Solidtex.

Společnost GERFLOR se zabývá výrobou a prodejem PVC krytin a vinylových podlah s textilní podložkou. Vinylové podlahy nabízejí nepřeberný výběr dekorů, které zaručeně potěší všechny milovníky originálního vzhledu a netradičních materiálů. Další výhodou PVC produktů je jejich snadná pokládka, kterou zvládnete i bez pomoci specializované firmy.

 

Zobrazit nabídku v E-shopu

Na všechny podlahy značky Gerflor, Vám můžeme nabídnout dodatečnou slevu +15%. Mimo akční zboží. Heslo k objednávce G12

Vinylové podlahy Gerflor  jsou kvalitní a komplexní výrobní řady PVC podlah s textilní podložkou skládající se z technologicky zdokonalených vláken, která jsou, z více než 95%, vyráběna z recyklovaných materiálů. Speciální technologie výborně doplňuje vlastnosti vnitřních vrstev podlahové krytiny a dodává všem produktům Gerflor v dané kategorii exkluzivní charakter a to zejména v oblastech pokládky, odolnosti a komfortu.

Patentovaná technologie kompaktní vyrovnávací vrstvy zvládá do určité míry eliminovat výškové nerovnosti a šetří tak náklady spojené s vyrovnáním podkladu.


 

 

 

 


Vinylové podlahy Gerflor a pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Wicanders, Hydrocork, Quick Step, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás se slevou 12-17% na eshopu. Stačí se jen zaregistrovat.
ESHOP Vinylových podlah

detail obrázku

Doprava zdarma od 4.000,-Kč. Osobní odběr Praha, Plzeň, Pardubice, Ústí nad Labem, Brno, Ostrava, Vsetín, Hradec Králové, Olomouc, Valašské Klobouky, Trenčín, Bratislava

SHOWROOM GERFLOR

detail obrázku

Podlahy Řepa s.r.o.

Tel.:603 547 944, 603 220 645

email: info@eshoppodlah.cz

www.eshoppodlah.cz

Vinylové podlahy Gerflor a pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Wicanders, Hydrocork, Quick Step, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás na eshopu.

wwww.nejlevnejsipodlahy.cz, www.eshoppodlah.cz, www.fatraclick-podlahy.cz, www.drevenepodlahy-kahrs.cz, www.wicanders-podlahy.cz 

 „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Vinylové podlahy Gerflor a pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Wicanders, Hydrocork, Quick Step, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás se slevou 12-17% na eshopu. Stačí se jen zaregistrovat.„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“