O nás - GERFLOR | Vinylové podlahy GERFLOR, Gerflor texline, HQR, Gerflor Creation, Gerflor Rigid Spc click, Gerflor Topsilence, Gerflor nerok

                                                                                                                                                 603 220 645  603 547 944  |  info@nejlevnejsipodlahy.cz

Nacházíte se zde: www.podlahygerflor.cz » Podlahy - GERFLOR » O nás - GERFLOR

O nás - GERFLOR

Vinylové PODLAHY GERFLOR

 

Vinylové podlahy s textilní podložkou Gerflor

Francouzská firma Gerflor uvedla na trh patentovanou novinku. Vinylové podlahy s textilní podložkou Gerflor je jednoduše geniální nápad, a to nejen díky své funkčnosti a vynikajícícím izolačním vlastnostem, ale také díky snadnosti pokládky a údržby. Jde o jeden z uživatelsky nejpřívětivějších typů podlahy a jako takový nemůže chybět ani v naší nabídce!

Pokládku zvládne jeden člověk za pár hodin

Vinylové podlahy s textilní podložkou doma může položit každý – není nutné volat někoho na pomoc, zvládnete to klidně sami a za jedno odpoledne.

Jak je to možné? Především - není nutné řešit výškové nerovnosti podkladu. Technologicky zdokonalená vlákna z recyklovaných materiálů překryjí každý hrbol nebo prohlubeň. Stačí zvolit vhodnou nášlapnou vrstvu. Je jedno, jestli je podkladem beton, laminát, dlažba či parkety – jednoduše rozviňte roli podlahoviny v místnosti. Lepení také není žádná věda. Podlahu na krajích fixujte oboustrannou lepicí páskou. Poté řezačem odstraníte přečnívající zbytky u stěn a u dveří a podlaha je hotová. V takovém stavu vám při přiměřené zátěži podlaha vydrží až třicet let.

To pravé pro domácnosti

Svrchní vrstva je vyvinuta tak, aby riziko uklouznutí bylo co nejnižší. Textilní podložka zajišťuje skvělou tepelnou i zvukovou izolaci. Děti mohou na takové podlaze pobíhat, jak chtějí – vaši sousedi žádný dusot neuslyší. Díky exkluzivnímu ošetření povrchu je PVC podlaha Gerflor maximálně hygienická – zabraňuje šíření bakterií i plísní. A je také odolná proti poškození.

Podlaha přizpůsobená vašemu bytu

Proč byste měli výběr nábytku a ostatního vybavení bytu přizpůsobovat podlaze? Můžete to udělat i obráceně. Gerflor role je totiž možné zvolit z velké škály vzorů dekoru.

Zvolte i vy eko-zodpovědnou a vysoce funkční vinylovou podlahu s textilní podložku Gerflor, podlahu 21. století.

K dispozici jsou řady Gerflor HQR,Texline, Libertex

Společnost GERFLOR se zabývá výrobou a prodejem PVC krytin a vinylových podlah s textilní podložkou. Vinylové podlahy nabízejí nepřeberný výběr dekorů, které zaručeně potěší všechny milovníky originálního vzhledu a netradičních materiálů. Další výhodou PVC produktů je jejich snadná pokládka, kterou zvládnete i bez pomoci specializované firmy.

Zobrazit nabídku v E-shopu


Vinylové podlahy Gerflor jsou kvalitní a komplexní výrobní řady PVC podlah s textilní podložkou skládající se z technologicky zdokonalených vláken, která jsou, z více než 95%, vyráběna z recyklovaných materiálů. Speciální technologie výborně doplňuje vlastnosti vnitřních vrstev podlahové krytiny a dodává všem produktům Gerflor v dané kategorii exkluzivní charakter a to zejména v oblastech pokládky, odolnosti a komfortu.

Patentovaná technologie kompaktní vyrovnávací vrstvy zvládá do určité míry eliminovat výškové nerovnosti a šetří tak náklady spojené s vyrovnáním podkladu.

 Na všechny vinylové podlahy Gerflor se můžete podívat na našem eshopu www.nejlevnejsipodlahy.cz 

 

 

 


Vinylové podlahy Gerflor Creation, pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Gerflor, Gerflor Rigid SPC vinyl click. Jedině u nás se slevou 10-30%






Doprava zdarma, Osobní odběr Olomouc, Valašské Klobouky

SHOWROOM GERFLOR

detail obrázku

Podlahy Řepa s.r.o.

Tel.:603 547 944, 603 220 645

email: info@nejlevnejsipodlahy.cz

www.nejlevnejsipodlahy.cz

Magazín o podlahách

Vinylové podlahy Gerflor Creation, pvc Gerflor texline, Gerflor Libertex, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Arbiton SPC, Experto SPC 50, Gerflor Rigid SPC vinyl click, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás na eshopu www.nejlevnejsipodlahy.cz

wwww.nejlevnejsipodlahy.cz, www.eshoppodlah.cz, www.fatraclick-podlahy.cz, www.drevenepodlahy-kahrs.cz

 

 

Eshop s tradicí 14 let www.nejlevnejsipodlahy.cz