FOTOGALERIE | Vinylové podlahy GERFLOR, Gerflor texline, HQR, Gerflor Creation, Gerflor Rigid Spc click, Gerflor Topsilence, Gerflor nerok

                                                                                                                                                 603 220 645  603 547 944  |  info@nejlevnejsipodlahy.cz

Nacházíte se zde: www.podlahygerflor.cz » Podlahy - GERFLOR » FOTOGALERIE

FOTOGALERIE

Vinylové dílce Gerflor

Kvalitní bydlení začíná u podlahy. Proč by měla být právě z polyvinylchloridu, zkráceně z vinylu? Protože právě tato krytina nabízí obrovské množství výhod. Podlahy Gerflor určené pro celoplošné lepení jsou synonymem vynikající kvality. Francouzská firma Gerflor působí na trhu již od roku 1937 a dnes je třetím největším výrobcem vinylových podlah na světě. Tato společnost vždy kladla důraz na vysokou kvalitu a hygieničnost svých produktů, ruku v ruce s mimořádně zodpovědným přístupem k životnímu prostředí.

detail obrázku

Co ještě znamená značka Gerflor?

G jako geniální jednoduchost

Žádný jiný typ podlahové krytiny nemá tak snadnou pokládku. Samolepicí vinylové dílce můžete jednoduše položit sami. Odlepte krycí papír ze spodní strany dílců a skládejte lamely jednu vedle druhé.

Jednoduchá je rovněž údržba. Díky UV tvrzené povrchové úpravě se podlahy snadno čistí. Nemusíte aplikovat žádné ochranné emulze.

E jako elegance

Zvolte si trendy dekor a barvy podle svého gusta. Vinylové krytiny mohou věrně imitovat i dlažbu nebo dřevěné podlahy. Kdo tedy miluje design starých podlah, nemusí litovat – vinyl klidně může vypadat i jako opotřebené nebo recyklované dřevo.

R jako rezistence proti nečistotám

Exkluzivní ošetření brání šíření jakýchkoli bakterií či plísní. Zároveň na ní nevznikají neodstranitelné skvrny – pokud se vám tedy na podlahu vylije káva nebo ovocná šťáva, nemusíte bědovat. Tekutiny lehce setřete.

F jako funkčnost

Hodí se do domácností, hodí se do kanceláří, hodí se takřka všude. Samy o sobě jsou Gerflor krytiny pocitově teplé, ale klidně se dají kombinovat i s podlahovým vytápěním. A jsou dlouhověké.

L jako lehkost

Jsou tenké, takže se stavební výška místnosti zvýší jen nepatrně. Gerflor vinylová podlaha je přitom tichá, takže nemusíte se obávat, že si budou vaši sousedi stěžovat na hluk způsobený pobíhajícími dětmi nebo příliš početnou společnosti na vašem večírku.

O jako odolnost proti fyzickému poškození

Pády předmětů, poškrábání, zatížení těžkým nábytkem, to vše Gerflor podlaha snese. Můžete ji použít i ve středně zatěžovaném průmyslovém provoze.

R jako rozměrová stálost

Nesesychají, nerozpínají se. Jsou odolné vůči vodě i ohni. Jak je nalepíte, v této podobě vám vydrží dlouhé roky. Ještě o podlahách Gerflor pochybujete? Objednejte si je ještě dnes na našem eshopu: www.nejlevnejsipodlahy.cz

Můžete vyzkoušet plánovač podlah Gerflor, odkaz níže...

 

 

Gerflor podlahy vinyl

ikony_produktyinterier-pvc-gerflor-texline-1686-bali-medium-vinterier-pvc-gerflor-solidtex-0412-maple-forest-vinterier-pvc-gerflor-hqr-1442-noma-pecan-vinterier-pvc-gerflor-hqr-0679-noma-cafe-vinterier-gerflor-virtuo-clic-0510-cleo-vinterier-gerflor-taralay-impression-comfort-0598-orange-vinterier-gerflor-home-comfort-1750-timber-perle-vinterier-gerflor-home-comfort-1536-keywest-blanc-vinterier-gerflor-1107-lorena-virtuo-classic-30-v

Vinylové podlahy Gerflor Creation, pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Gerflor, Gerflor Rigid SPC vinyl click. Jedině u nás se slevou 10-30%


Doprava zdarma, Osobní odběr Olomouc, Valašské Klobouky

SHOWROOM GERFLOR

detail obrázku

Podlahy Řepa s.r.o.

Tel.:603 547 944, 603 220 645

email: info@nejlevnejsipodlahy.cz

www.nejlevnejsipodlahy.cz

Magazín o podlahách

Vinylové podlahy Gerflor Creation, pvc Gerflor texline, Gerflor Libertex, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Arbiton SPC, Experto SPC 50, Gerflor Rigid SPC vinyl click, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás na eshopu www.nejlevnejsipodlahy.cz

wwww.nejlevnejsipodlahy.cz, www.eshoppodlah.cz, www.fatraclick-podlahy.cz, www.drevenepodlahy-kahrs.cz

 

 

Eshop s tradicí 14 let www.nejlevnejsipodlahy.cz