O NÁS - FATRACLICK | Vinylové podlahy v akci Eshop

Nacházíte se zde: www.podlahygerflor.cz  » Podlahy - FATRACLICK  » O NÁS - FATRACLICK

O NÁS - FATRACLICK

 

Vinylová plovoucí podlaha FATRACLICK

Napajedelskou společnost Fatra si většina lidí vybaví v souvislosti s nafukovacími hračkami. Pole působnosti této tradiční moravské firmy je ale nesmírně široké. Coby jeden z lídrů plastikářského trhu nabízí škálu produktů pro celou řadu využití – a v oblasti výroby také přichází s velkým množstvím inovací.

Za vynikající nápad můžeme považovat patentovanou vinylovou podlahu s označením FatraClick, jež byla uvedena na trh v roce 2011. Skvělé vlastnosti této podlahy uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Čím tato podlaha vyčnívá nad jinými typy?

Sofistikovaná třívrstvá konstrukce podlahy FATRACLICK

Vinylová podlaha Fatraclick se skládá ze tří vrstev. Základ tvoří HDF deska se zvýšenou odolností proti vlhkosti. Disponuje zvukově a tepelně izolační vrstvou korku. Nad ní se nachází vinylová designová vrstva s velkoformátovým tiskem vzoru s PUH úpravou a konečně nášlapná vrstva o tloušťce pouhých 0,4 milimetrů. Rozměry jedné palubky činí 915x305 milimetrů.

Pokládka? Nic těžkého

 Do průměrně velké místnosti zručný člověk položí vinylovou podlahu Fatraclick svépomocí za osm hodin. Není nutná aplikace podložné vrstvy, není nutné používat lepidlo. Montáž podlahoviny provedete na polyethylenové parotěsné fólii. Palubky pak na tuto fólii pokládáte a zaklapnete do sebe pomocí jedinečného patentu – zámkového spoje Uniclic. Palubky pilou ořežete tak, aby mohly pokrýt povrch celé místnosti, případně aby byly vytvořeny žádoucí mezery pro prostup potrubí, obložení dveří nebo vyústění krbových průduchů.

Jakmile palubky pokrývají celou místnost, podél zdi nalepíte obvodovou lištu – a práce je hotova.

Množství výhod

Dobře položená podlaha FATRACLICK vám vydrží dlouho. Firma Fatra vám přináší garanci 10 let. Podlaha disponuje antibakteriální povrchovou úpravou. Je odolná proti špinění a proti poškození běžnými chemikáliemi. Již zmíněny byly vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti.

Rovněž oceníte širokou nabídku dekorů v oblíbených imitacích přírodního dřeva. Vyberte si autentickou kresbu dubu, kaštanu, javoru nebo ořechu. Na výběr jsou rovněž tóny podlahy od světle béžové po cappuccino, případně odstíny šedé či tmavě hnědé barvy.

Podlaha Fatraclick navozuje atmosféru klidného domova. Je příjemná na pohled i na dotyk a bude vám věrně sloužit, ať už na ní budete stát při přípravě jídel v kuchyni, při hraní s dětmi v pokoji nebo při večírku s přáteli v obývacím pokoji.

 

Vinylové PODLAHY - FATRACLICK

Plovoucí vinylové podlahy FatraClick v sobě kombinuje inovace v konstrukci podlahových krytin, bohaté zkušenosti odborníků z Fatry a moderní trendy interiérového designu. Z tohoto spojení vzešel luxusní produkt nové generace.

Zobrazit nabídku v E-shopu

Na podlahy Fatraclick, Vám můžeme nabídnout dodatečnou slevu +15%. Heslo k objednávce G15

 Vinylové podlahy Gerflor a pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Wicanders, Hydrocork, Quick Step, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás se slevou 12-17% na eshopu. Stačí se jen zaregistrovat.
ESHOP Vinylových podlah

detail obrázku

Doprava zdarma od 4.000,-Kč. Osobní odběr Praha, Plzeň, Pardubice, Ústí nad Labem, Brno, Ostrava, Vsetín, Hradec Králové, Olomouc, Valašské Klobouky, Trenčín, Bratislava

SHOWROOM GERFLOR

detail obrázku

Podlahy Řepa s.r.o.

Tel.:603 547 944, 603 220 645

email: info@eshoppodlah.cz

www.eshoppodlah.cz

Vinylové podlahy Gerflor a pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Wicanders, Hydrocork, Quick Step, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás na eshopu.

wwww.nejlevnejsipodlahy.cz, www.eshoppodlah.cz, www.fatraclick-podlahy.cz, www.drevenepodlahy-kahrs.cz, www.wicanders-podlahy.cz 

 „Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“


Vinylové podlahy Gerflor a pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Wicanders, Hydrocork, Quick Step, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás se slevou 12-17% na eshopu. Stačí se jen zaregistrovat.„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“